The labirint of life - 10. část (Ichiruki)

11. května 2013 v 19:29 |  Povídky podle knihy/ filmu/ seriálu
Další kapitolka :3 doufám, že se vám bude líbit... :3 (okomentujte ;) )Během pěti hodin si Ichigo užil zábavy víc než dost. Byly by to úžasně strávené hodiny, kdyby ho Renji nevytáhl doprostřed tanečního pole, kde zrovna pobývali skoro všichni hosté, a nezačal si tam svlékat oblečení. Tím to ale neskončilo. V konečné fázi přidal ještě křičení - I´m sexy and I know it, vrtění zadku na každou světovou stranu ani nezapomněl svalit na zem Ichiga, kterého také nutil se vysvléct (šikula :3). Naštěstí se z jeho pařátů brzy vysvobodil, čímž mu dobrá nálada definitivně vyprchala. V duchu ho proklínal za ten trapas, jenž mu udělal. Nemohl tam zůstat, i kdyby sebevíc chtěl, protože by ho nakonec určitě zbavil veškerého oblečení. Aspoň že začátek si užil.
Pomalu ale jistě si to směřoval k východu. Cestou navíc vypil jednu skleničku zasloužené whiskey a vyšel na čerstvý vzduch.
Studený vánek mu rozcuchával zplihlé vlasy a jeho mrazivé dotyky působily na pokožce na prvních pár chvil příjemné chladivé pocity. Stříbrný kotouč pokračoval ve své každonoční pouti přes blankytně tmavomodrou oblohu spolu s doprovázejícími hvězdami. Miloval pobyt venku za tmy. Nechtělo se mu domů, jelikož neměl chuť otcovi vysvětlovat jeho poměrně brzký příchod. Když konečně mohl být dlouho pryč, tak toho musel využít. Začal se tedy vzdalovat party místu a bezmyšlenkovitě se brouzdal po městě. Jediné, co s sebou měl, byly: mobil, klíče a odznak zástupce shinigami pro případ nouze.
Na party, nebo jak to nazývali, se dostavila okolo sedmé. Pro jistotu s sebou na zádech tahala Chappy batůžek, kde uschovávala nejdůležitější věci jako například: jídlo, pití, polštář, spacák, mobil a v kapse od riflí pilulku modifikované duše. Když však vešla dovnitř, okamžitě zatajila dech. Nikdy nic podobného v životě neviděla. Blízko ní zářila barevná světla všech možných velikostí, na záhybech byly zavěšeny dlouhé třpytivé ozdoby, prostě celkový design ji naprosto uchvátil. Bohužel na extra hlasitou uřvanou hudbu si nedokázala zvyknout.
-Kdybych si vzala ty ucpávky do uší, tak bych možná později i usnula. Jsem to ale blbá! - Zanadávala si Rukia potichu.
V místnosti, ve které se nacházela, neznala snad ani jednoho člověka, navíc nikdo s sebou neměl cestovní batoh či něco podobného. To ji stejně mohlo být úplně jedno, protože ona (na rozdíl od ostatních) si vzala to nejnutnější. Horší problém se však naskytl v tom chumlu neznámých lidí. Nešťastnou náhodou tam byla násilně vtlačena, ale díky bohu ji někdo rychle vysvobodil. Kdo jiný by to mohl být než Orihime. Od té doby se zrzky držela zuby nehty ani z ní nespouštěla oči, takže oslava přichystaná pro její příchod pokračovala v plném proudu.
Po pár příjemně strávených hodinách se pokoušela najít i jinou osobu, kterou již znala, když náhle spatřila ho. Na první pohled vypadal mírně utrápeně. V ruce držel skleničku čiré tekutiny a měl pokleslé tváře. Vzpomněla si na včerejšek. Nemohla to nechat jenom tak, aniž by nehnula prstem. Bylo by dobré pro oba dva, kdyby se konečně dozvěděl pravdu o neznámém reiatsu z minulého podvečera. S hlavou vzpřímenou si řekl - teď nebo nikdy -, zvedla své bolavé otlučené tělo a kráčela vstříc osudu. Jenže ještě dřív, než stačila vůbec k němu dojít, Ichigo nadobro opustil party. Odhodlaně se vydala ho následovat přes práh vchodových dveří a poté, co opustila party, se podívala vzhůru na oblohu. Na chvilku se zahleděla do hvězd. Okamžitě ji uchvátily, protože doma v Seireitei nic takového nemají. Mezitím, co ona zaujatě pozorovala vesmírná tělesa, chlapec zamířil do samotného středu města. Nakonec opět pokračovala v jeho šlápějích, protože, kdyby tam zůstala stát o chvíli déle, určitě by ho brzy ztratila.
Po nějaké době je oddělovala pouze poměrně malá vzdálenost, proto Rukia vytáhla z kapsy od riflí zelenou kuličku, aby (v případě nedůvěry) měla pro něj důkaz o tom, že nelže. Najednou ji však někdo strhl do vedlejší temné uličky, při čemž omylem upustila modifikovanou duši. Díky dopadu na tvrdou zem jejím tělem projela vlna nesnesitelné bolesti.
- V Seireitei bych byla už určitě v pořádku, ale tady… -
Přidušeně sykla. Ten, kdo to způsobil, nemohl být nikdo jiný než hollow, dokonce se jich tam nashromáždilo více. Bez meče, avšak hlavně bez Chappyho, neměla moc velkou šanci si nepřihodit další podlitiny.
Ležela na zemi a zlé duše se kolem ní uskupily do kruhu.
"Tak to ani náhodou, já se tak lehce nevzdám!" Nebojácně řekla s úšklebkem a současně na skupinu použila černou magii - kidou. Po každém nepříteli vystřelila červenou kouli velkou jako dlaň. Bohužel zasáhla jen jednoho, při čemž jí síly postupně klesaly. Rozhodla se, že odláká jejich pozornost dalším útokem a potom rychle najde zelenou pilulku.
Poslala doprostřed hloučku monster elektrickou kouli. Ani nestihla něco udělat, protože jí neznámé dlouhé kostnaté ruce chytily pod krkem, přitlačily černovlásku k nejbližší zdi a zvedly jí vysoko do výšky. Měla problém se nadechnout, skoro to nešlo, přesto se musela na něco zeptat.
"C-co.. ode mě… ch-chcete?" Ztěžka zasýpala. Jeden z hollowů jí těsně před obličej nastrčil fotku… Ichiga.
Pokračování příště
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MollyD MollyD | 13. května 2013 v 17:04 | Reagovat

helééé ! proč takhle krátky dál prosíím :3 sry že jsem přečetla až ted' neměla jsem internet :/

2 Afy - chan Afy - chan | 15. května 2013 v 20:14 | Reagovat

V pohodě Molly ;) :D já se pokusím psát dál, ale teď máme ve škole fofr.. :D moc nestíhám.. ;) :D ale slibuji, že se polepším

3 MollyD MollyD | 16. května 2013 v 13:37 | Reagovat

[2]: děkuji tahle povídka se mi mocinky líbi :D ja mam ve škole taky dost práce :) takže nestíhám zase svoje zaležitosti :D  
Ps. moc se těším na další díl ;)

4 Afy - chan Afy - chan | 18. května 2013 v 14:33 | Reagovat

[3]:Ještě jednou moc děkuji za pochopení i za pochvalu :D ;)

5 MollyD MollyD | 19. května 2013 v 0:38 | Reagovat

[4]: tuhle povídku nejde nepochválit :D

6 MollyD MollyD | 21. května 2013 v 20:50 | Reagovat

Jinak jsem se rozhodla si založit anime blog ( Ichiruki jak jinak xD ) http://bleachlovestories.blog.cz/1305/povidky-rozcestik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Love this song
I wanna be contigo,
and live contigo,
and dance contigo,
para have contigo una noche loca. <3