Životní zkušenost...

2. dubna 2013 v 21:17 |  Životní příběhy
Má životní zkušenost, možná trochu nudná, ale i tak to není jednoduché prožít :)


Někdy jsem si říkala po tomto incidentu, že bych se asi raději zahrabala hluboko do země a tam prožila zbytek života v černé temnotě mezi veškerým hmyzem, který během toho mého vyčkávání najdu (a to ho opravdu nemám ráda, obzvláště pavouky...). Trapas však není ta nejhorší stránka života... dokaží se najít i horší.
Stalo se to asi před rokem a něco... Líbil se mi strašně moc jeden spolužák, kterého s vaším dovolením nazvu jako Hooky :D.
Byl chytrý, přátelský, milý, pokaždé rozdával usměvy na všechny světové strany, pomáhal každé holce v neznázích, prostě jednoduše řečeno jsem ho považovala za prince za bílém koni. Když kolem mě Hooky náhodou prošel, nemohla jsem se nabažit jeho kaštanově zbarvených očí, které alespoň pro mě třpytivě zářily široko daleko. Oválný obličej měl ohraničený vlasy s tmavějším odstínem hnědé, takže mu neuvěřitelně ladily s barvou již dříve zmiňovaných panenek. Mou pozornost však neupotala pouze image jeho obličeje, nýbrž i celá jeho postava. Anděl... jako vyšitý :).
Byla jsem do něj tehdy opravdu zamilovaná a pod nátlakem svých kamarádek jsem mu napsala dopis, ve kterém anonymně zmiňuji, že se mi líbí. Jakmile jsem mu to hodila do schránky, ten malý barevný papírek s jeho jménem, začala jsem se cítit nehorázně trapně.
-Co když mě bude nenávidět? Bude si z toho dělat srandu? Proč jsem to tam vůbec hodila?- Nadávala jsem si potají. Kamarádky si všimly mých rozpaků a začali mě utěšovat, tedy alespoň to zkoušeli. Bylo to však napsané anonymě, takže jsem si mohla oddychnout, že se na mě hnedka ze začátku nevrhne jako dravá zvěř.
Týden uplynul rychle a na jeho obličeji jsem neuviděla ani náznak pochybnosti. Asi ho to moc netrápilo, kdežto mě naopak hodně. V ten den jsem zašla se stejnýma kamarádkama do kavárny, kde mě pod opětovným nátlakem přemlouvaly k dalšímu dopisu. Neubránila jsem se tomu, a tak jsem mu poslala psaníčko teď už i se svým pravým jménem.
Odpovědi se mi však nedostávalo ani po týdnu. Netrpělivá jsem se rozhodla jednat na vlastní pěst. Přes Facebook (jak komické.. :D) jsem se ho zeptala, co si o tom myslí, a vyčkávala. Šokující odpověď se dostavila snad okamžitě. Abych stručně ten text přelouskala, napíšu vám to ve zkratkách: Prý neměl čas... musel se učit -_- (stejně dostával furt 3, neli hůř) a ještě k tomu všemu zrovna nepřemýšlel nad holkama!!! Nejméně půl hodiny jsem si to četla dokola a nemohla jsem uveřit vlastním očím. Přestala jsem vnímat svět okolo sebe.
To, co se po pár dnech nakonec stalo, dokonale dorazilo mé sebevědomí. Hooky má bratra, který chodí do paralelní třídy s mým bratrem. A jak jinak se šíří drby, nežli od člověka, jenž je nejblíže ke zdroje?
Ano, dozveděl se to můj brat, který by byl schopný to vyhlásit i v rozhlase, jen abych si připadala ještě více pitoměji. Dělal mi v tu chvíli ze života peklo, ale naštěstí na to po nějaké době úspěšně zapomněl a já si mohla žít svůj "super" život dál.
Nemohla jsem se mu dlouhou dobu podívat ani do očí, ale nakonec jsem ten strach zahnala a teď už k němu citím jen přátelství a nic víc. :D
Z toho plyne: -, že kluci dokáží také lhát, ale bolí to o hodně víc, než od holek.
- On se musí učit? To slovo mají kluci ve slovníku? Odkdy? :D Tomu se mi nechce věřit. (Samozřejmě jsou vyjímky, ale tenhle nepatří k nim.)
- Nemyslí zrovna nad holkama...hmmm... hlavně, že teď jednu má :D. To se už ale neřeší XD.

Tak doufám, že se vám to aspoň trochu líbilo ;).
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hanka Hanka | 4. dubna 2013 v 21:24 | Reagovat

Ahoj :)
Máš to moc pěkně napsané, až jsem si z toho popisu skoro nebyla jistá, že je to opravdu ON :D

2 Afy - chan Afy - chan | 6. dubna 2013 v 18:09 | Reagovat

Ou... to si ani nezasloužím...:D ale děkuji za pochvalu :D

3 Pikachu Pikachu | 8. dubna 2013 v 20:42 | Reagovat

Hooky XD... Ale stejně ho nikdy nezačnu mít ráda... Je to sprostý 8-O

4 Perníček :P Perníček :P | 8. dubna 2013 v 22:10 | Reagovat

Já si prostě nedám pokoj a musím si rýpnout... On prostě nemá hnědý oči!! :-D  :-D Ale jinak to máš fakt krásný :*  Docela se divím že jsi o takhle škaredé vzpomínce napsala takhle pěkný příběh :-)  :-)

5 Afy - chan Afy - chan | 9. dubna 2013 v 17:22 | Reagovat

Děkuji všem :D
Pikachu: To máš pravdu, bylo to trochu sprostý, ale já se s tím už smířila ;)
Perníčku: Už vím, že nemá hnědé oči, ale nějakou mixu :D - pozdě... :D opravovat se mi to nechce, protože by to potom nedávalo absolutně smysl -_- :D přesto děkuji za připomínku ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Love this song
I wanna be contigo,
and live contigo,
and dance contigo,
para have contigo una noche loca. <3