The labirint of life - 7. část (Ichiruki)

23. března 2013 v 10:22 |  Povídky podle knihy/ filmu/ seriálu
Po dlouhé době jsem se konečně dohrabala k pokračování téhle povídky :3. Jsem na sebe za to hrdá, protože se mi vůbec nechtělo. Takže doufám, že se vám to aspoň trochu bude líbit. Možná tam budou chyby... omlouvám se.
Samozřejmě tu musím dát i nějakou písničku... tu uvidíte potom tod textem. :*Seděli v pokoji hledící po sobě.
"Já jsem si myslel…"
"Vole, ty už radši nemysli." Přerušil ho Ichigo naštvaně. Jako obvykle totiž Renji zapomněl část informací z internetu na projekt doma. Tomuto problému se naštěstí vyhnuli, protože tušící Ichigo si předem tajně okopíroval všechny materiály, kdyby náhodou nastal tento případ.
Po asi 2 hodinách strávených neustálým psaním i zkrášlováním projektu se oba dva nadšeně vrhli do něčeho zábavnějšího - počítačové hry. I přestože si zahráli pouhých 15 minut, přerušil Renji tuto zábavu s tím, že zítra píše ještě doplňující test z matiky.
"Děláš si ze mě srandu?" Zeptal se Ichigo s nechápavým výrazem v obličeji, jenže on mu odpověděl znovu navážno. Nakonec to vysvětlil tak, že to má mezi čtverkou a pětkou, a proto se jde aspoň trochu "učit", ať nepropadne. Mezitím, co si Renji balil všechny svoje saky paky, začal ze zájmu mluvit o nové spolužačce.
"Ta Rukia je pěkná roštěnka, co?"
"Hmm… a ty seš pěknej debil."
"Hej, co to zase s tebou je? Chováš se jako panic, vole. Kde je ten starej dobrej Ichigo, kterej slintal po každé holce na ulici? Huh?"
"Ty máš asi nějaký halucinace… přestaň brát ty blafy. Vidíš jenom to, co chceš. Navíc tě to vůbec nemusí zajímat, a jestli nepřestaneš mlet takový sračky, tak přísahám, že ti narvu do tlamy ten zasranej polštář!!!" Ukázal zlostně Ichigo na již zmiňovaný objekt, kterým ho chtěl umlčet.
Renji nasucho polkl a raději nahodil jiné téma nežli holky. "Ty abstinuješ?"
"A jako s čím bych měl abstinovat?" To už zase Ichigo zvyšoval nebezpečně hlas.
"No… (*bad poker face) s holkama přece." To se ti moc nepovedlo přejít na jiný téma Renji, upozornil sám sebe.
"Cože??? Ty vole, drž už tu hubu a přestaň mluvit takový hovadiny!" Ichigo už to nevydržel a začal mu rvát do pusy polštář. Chvíli se tam takhle rvali, až nakonec Renji opravdu musel jít.
"Tak čau, zítra…" Rozloučil se typicky a Ichigo udělal totéž. "Jasně, čus." Červenovlasý kluk za sebou zavřel dveře od pokoje, při čemž nechal kamaráda samotného.
Ichigo se po chvíli začal nehorázně nudit. Nevěděl, co dělat, nebo lépe řečeno to věděl, ale nechtělo se mu. Kdyby se o to nemusel už starat. Později se přeci jen přemohl, vylezl ze svého těla, které dal na postel, vyskočil z okna a vydal se ke svému oblíbenému místu - na střechu.
Toužil mít klidné odpoledne, jenže během své cesty ucítil neznámé reiatsu. Nebyl zrovna moc dobrý ohledně černé magie, prostě lépe vynikal v boji, ale tento silný signál poznal i on.
"Ach, bože…" Zatěžoval si na chvilku a poté se vydal za neznámou bytostí.
* * * * * * *
Mezitím
Rukia stála na střeše skoro nejvyšší budovy ve městě.
"Co tu vůbec sakra dělám?" Otázala se sama sebe, i přestože to moc dobře věděla. Musela ze sebe vyzařovat reiatsu, protože se měla seznámit se zástupcem shinigami. Dělala to, aby ho jednoduše řečeno přilákala.
Když se na něj ptala v Seireitei, všichni jí pověděli, že vůbec nedokáže pracovat s reiatsu, avšak prý je velmi schopný bojovník. Aspoň že něco - nikdy si neodpustila tuto poznámku.
Ten ubožák ji jenom zdržuje od pořádné práce. Zvládla by to klidně i bez jeho pomoci, bohužel fuku-taichou nařídil, že se s ním má spolčit.
"Pohni, ty línej debile…!" Byla z toho jeho loudání rozladěná.
Znenadání se však nad ní objevil hollow, který okamžitě zaútočil. Naštěstí si toho všimla včas, útok zablokovala a potom ho jednou ranou rozpůlila na půlky. Sok nakonec zmizel ve větru jako černý prach. Očekávala příchod mrtvých duší, když vydávala takové množství energie do okolí. Lákalo je to.
Ani si nestihla odpočinout, protože jí napadl další. Byl o dost silnější než ten předešlý. Když bojovala s hollowem, ucítila poblíž něčí reiatsu. - Konečně - řekla si v mysli. Jenže to neměla dělat, jelikož přestala být soustředěná na protivníka, který toho využil a odhodil jí do protější budovy. Chvíli letěla, až nakonec tvrdě narazila do zdi té stavby. Byl to tak silný náraz, až se pod ní vytvořila vytlačená díra. Cítila se, jakoby jí někdo přelámal všechny kosti v těle. Nečekala to, poněvadž si myslela o soupeřovi, že není tak silný.
-Podceňovat nepřítele nebylo zrovna ta nejchytřejší volba. Takovou chybu už nesmím nikdy udělat. -
Aby se vůbec udržela na nohách, ukončila vyzařování reiatsu do okolí, při čemž se hned poté cítila lépe. Už se chystala oplatit mu to stejnou mincí, jenže zjistila, že to nemá. Vyděšeně se rozhlédla do všech stran. Nakonec meč uviděla v úzké uličce pod ní. Musela pro něj, jinak neměla moc velkou šanci na pomstu ani na přežití. Okamžitě se postavila na bolavé nohy, vyškrábala se z díry a opatrně slezla dolů k meči, když tu najednou… reiatsu hollowa zmizelo a naopak toho cizince ještě zesílilo.
"Kdo to asi může být? Je to můj nepřítel či společník? Mám se tam jít podívat? Sakra,… Doufám, že je to ten zástupce, jinak jsem nahraná." Uvažovala potichu.

Pokračování příště...
Tak tady máte tu písničku ;)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Love this song
I wanna be contigo,
and live contigo,
and dance contigo,
para have contigo una noche loca. <3