The labirint of life - 4. část (Ichiruki)

7. února 2013 v 18:00 |  Povídky podle knihy/ filmu/ seriálu
Další díl... :D Tak ...
Hope you enjoy it.


Nevěděla, jak se rozhodnout. Vybrat povinnosti, či nebýt tak nápadná před spolužáky? Potřebovala na rozmyšlenou více času.
"Prosím, Rukio." Zaškemrala zrzka a samozřejmě se neubránila roztomilému štěněčímu výrazu, který to nakonec rozhodl za ni.
"Dobře, ale moc dlouho tam nezůstanu." Odpověděla Rukia s velkým úsměvem. Byla mistrem v přetváření, což v poslední době hodně využívala. Ne, že by nechtěla přijít na tu oslavu, avšak musela co nejdříve splnit úkol, kvůli němuž zde stráví pár týdnů. Toužila jak ona, tak i její sestra, doprovázející ji na této misi, též se brzy vrátit za svým bratrem a ke své divizi. Tyhle typy misí ji moc nebavily.
"Hej, poslouchejte mě chvíli. Zítra se koná u Orihime velká pařba na uvítánou naší nové kamarádky, takže jste všichni přítomní zváni." Zakřičel Renji přes celou třídu. Jako odpověď dostal hlasité pískání, potlesk i křik nadšených spolužáků.
Ichigo se rád do tohohle rozruchu přidal. Než se však stačil vzpamatovat z burácejícího davu lidí ve třídě, už vedle něho stál Ananas a "přátelsky" ho poplácal po zádech, až mu málem vyrazil dech, jak tak silně do něj mlátil.
"Vypadám na to, že se tady dusím, nebo mě chceš prostě jen umlátit k smrti?" Zeptal se ho naštvaně Ichigo poté, co s tím Renji přestal.
"Ne, jen jsem se chtěl zeptat, jestli to teda dneska platí. Mám vše vzorně připravené. Myslím, že jsem ani na nic nezapomněl." Pověděl mu červenovlasý kluk. Měli mít na zítřek připravený referát o největší vodní nádrží na světě a jako obvykle to nechali na poslední chvíli, což je u nich normální.
"Já si naopak myslím, že jsi na něco určitě zapomněl, jak tě znám." Zašeptal Ichigo a zkoušel přitom skrýt výsměšný tón. Ačkoliv to byl jeho nejlepší kámoš, rozhodl se sednout si tento školní rok s Ishidou, protože nechtěl mluvit pouze a pořád dokola s jednou osobou. To by ani na ty Renjiho věčné keci neměl nervy, ba ani mozkové buňky.
"Doufám, že půjdeš na tu párty, jinak bych tě musela asi zabít." Oznámil mu najednou Ananas, což ho opět vytočilo.
"Tak zaprvé, ty debile - já chodím na všechny třídní pařby, protože doma nemám s čím píchnout a všude se jen pletu pod nohama. Zadruhé - i kdybych řekl, že nejdu, tak mě stejně později překecáš, nebo mě tam dotáhneš násilím. Zatřetí - kde bereš takový zasraný nápady?!? Sám na to víš odpověď, takže nechápu, proč se ptáš!!!" Vybouchl Ichigo. Takovéto tázání doopravdy zbožňoval a obzvlášť od něj.
"Do prdele, si ještě začni stěžovat. Klídek, jasný? Navíc, ty ses nám nějak rozjel a to jsem se tě jen ptal, Jahodo."
"Tak tos posral." Naštval se Ichigo, ale než mu vůbec něco udělal za tu hloupou přezdívku, zazvonilo a učitel dějepisu držící v rukách jejich písemky, které měli teď psát, vešel do místnosti. Nezbývalo mu nic jiného, nežli se vrátit do lavice za Ishidou.
Už dopředu věděl, že písemku úplně zkazí, protože je anti-talent přes tento předmět a ani netušil, z čeho to vlastně píšou. Když se nad tím tak zamyslel, zjistil, jak na tom je - docela v hajzlu. Jeho poslední nadějí byl spolusedící, jenž mu radil POUZE v dobré náladě. Aby si od něho vyškemral malou výpomoc, nasadil prosebný úsměv a pustil se do rychlého přemlouvání.
"Ishido, budeš mi radit?"
"Co když řeknu ne?" Zareagoval rychle, avšak dosti podrážděně ten vedle něho. (To nevypadá vůbec dobře, takže z toho testu za pět, už to vidím.) Zkusil zatlačit na pilu, jelikož učitel již rozdával všem prázdné papíry kromě nové studentky.
"Tak tě zkopu do kuličky!" Nahodil výraz ve stylu - já tě asi zabiju- a čekal na jeho odpověď.
"Kurosaki, nauč se to slovo začínající na písmeno p, protože ti možná poté pomůžu." Pověděl klidně. Ichigo tušil, že mu něco na tenhle způsob v budoucnu řekne, a proto se dopředu psychicky připravil, aby tady nestrávil s přením se o zamítnutí jeho požadavků. Zaúpěl bolestně, dal si hlavu do dlaní a vyřkl to, čeho se nejvíce obával: " No, dobře… Prosím tě, abys mi radil při tom zasraný testu!"
Jenže se naskytl menší problém. Během toho, co Ishidu prosil, nad ním zrovna stál učitel se zabijáckým pohledem. Jakmile si toho Ichigo všiml, zasmál se, potom se trapně usmál a poškrabal se na hlavě.
Ukecá to nakonec Ichigo? Dozvíte se příště... :D
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Katy-chan Katy-chan | 20. listopadu 2013 v 19:01 | Reagovat

Prosím tě, abys mi radil při tom zasraný testu!"
Jenže se naskytl menší problém. Během toho, co Ishidu prosil, nad ním zrovna stál učitel se zabijáckým pohledem. Jakmile si toho Ichigo všiml, zasmál se, potom se trapně usmál a poškrabal se na hlavě.
LOOOOOOL TY SY ALE CHTRÁ HLAVA! XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Love this song
I wanna be contigo,
and live contigo,
and dance contigo,
para have contigo una noche loca. <3