The labirint of life - 2. část (Ichiruki)

21. ledna 2013 v 20:58 |  Povídky podle knihy/ filmu/ seriálu
A je tu další pokračování povídky... :D trochu se zpožděním, ale doufám, že se vám bude líbit :)


Venku již byla tma, kterou nádherně rozzářil Měsíc spolu s hvězdami. Kousek opodál zahoukala sova do ticha. Ačkoliv se mu chtělo spát, přemohl se a odešel do koupelny, kde strávil dobrou půl hodinu a poté zalezl do postele. Chvíli trvalo, než usnul, ale nakonec se mu to úspěšně podařilo.
Druhý den ráno Ichiga probudilo nepřetržité pípání budíku. Tiše zamručel a natáhl se pro přístroj určený k ničení každého dosavadního dopoledne, aby ho mohl vypnout a pokračovat ve spánku, dokud se neobjeví jeho mladší sestra, která ho vyžene z postele, jenže mu v tom něco zabránilo. Vyskytla se mu tam nějaká překážka, což mu mírně zhoršilo náladu.
Přetočil se na bok a poté pomalu začal otevírat oči. Když uviděl, co se mu válí v posteli u jeho hlavy, nemohl se ani stačit divit. Kon mu chtěl zase zruinovat celej den.
"Co se tady vyvaluješ, ty hnusný prase!" Zakřičel mu do ucha, aby se konečně vzpamatoval.
Ještě předtím než mu plyšák dodal pádný argument, jenž se týkal jeho dosavadního výskytu, si nahlas zívl. "Proč zase řveš? Netoužím být nadosmrti hluchej, jasný? Já jsem se chtěl jenom pořádně vyspat v teplíčku. Ach,… kdyby tady byla ještě tak nějaká dívka, která by se o mě postarala. Zahřála by mě svými hrudními výstupky. Hmm… A ráno bych se probouzel v jejím náručí. To vůbec nezní špatně…" V očích se mu potom objevily hvězdičky touhy, avšak moc dlouho mu nevydržely. "Hele, Ichigo, už si pořiď nějakou babu, jsi tak všem akorát pro smích."
Chlapec vedle něj zatnul ruku v pěst. Opět měl pravdu, což ho na tom nejvíce vytáčelo. Však počkej až se tak jednou stane, to budeš klečet na kolenou a škemrat o odpuštění, že jsi mi něco takového vůbec řekl.
"To není tvoje starost, a co tady vůbec ještě pohledáváš, ty perverzní prašivej lve?!? Vypadni, dělej!" I přestože mu to výhružně nakázal, Kon nadále vesele podřimoval a nic jiného ho nezajímalo. Chlapec naštvaně sykl, přitom ho vzal za nohu, vstal a přešel k oknu.
"Hej, co jako zkoušíš?" Chtěl vědět plyšák, ale nemusel ani dlouho přemýšlet, když se mu naskytl výhled na okno. Už ho zase čekal letecký den.
"Ne, počkej Ichigo. Já jsem to tak nemyslel. Vždyť mě znáš. Rád dělám klukoviny, no ne? Fakt to byla jen sranda." Při poslední větě již chlapec otevřel okno a ještě před dlouhým letem mu sdělil.
"Máš na výběr. Buďto teď pěkně slezeš po tom zasraným okapu až dolů a celej den tě neuvidím na očích, nebo tě hodím do těch psích sraček!!!" Zařval tak nahlas, až se z toho zatřásl jeho pokoj a hned nato ukázal na místo u sousedů, kde často bývají výkaly od neznámých psů. Jakmile ukázal na ten úsek, začal se ďábelsky usmívat, protože ho napadlo něco velmi vtipného.
" No, ehmm… hmm, no, asi si vyberu ten okap, když o tom tak přemýšlím. Můžu teda už jít?" Zeptal se s úsměvem na tváři (samozřejmě hraným).
Čekal, co se stane. Jestli ho opravdu pošle do těch hov*n, nebo jestli bude tak milosrdný a prokáže mu laskavost, při které ho pustí na svobodu. Místo toho, aby Ichigo udělal jednu z těchto věcí, si sám stoupl na parapet okna, vzal lva pevněji za břicho a začal mu násilně rvát hlavu do okapu až do té doby, dokud nebyl napůl vevnitř a napůl ven. Poté toho zanechal a vrátil se zpět do pokoje rozesmátý z toho, co mu udělal.
Najednou Yuzu vrazila do dveří s velkým úsměvem a úmyslem probudit svého bratra. "Ichi - nii, vstávej, je ráno, snídaně volá…. Čemu se směješ onii - chan?" Vzhlédla k němu s nechápavým výrazem v obličeji.
Ichigo se zkoušel z tohoto neplánovaného momentu nějak lehce vykroutit. Výsledkem dlouhého přemýšlení bylo škrabání se ve vlasech. Nakonec stejně něco plácl, aby se rychle zbavil toho jejího podezřelého pohledu.
"No, tam na chodníku někdo spadl." A na úplný závěr nezapomněl ani na přihlouplé zasmání.
" Bratříčku, ty jsi tak škodolibý. Navíc by sis měl pohnout, protože ti za chvíli začíná škola." Pověděla a odešla pryč.
Za 20 minut se stihl převléct, najíst se, jako obvykle sklátit Keiga taškou na zemi a se zvoněním vejít do třídy.
Pokračování příště :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Love this song
I wanna be contigo,
and live contigo,
and dance contigo,
para have contigo una noche loca. <3