Maximum Ride

21. ledna 2013 v 20:36 | Autor: James Patterson |  Recenze
Jak bych vám to mohla stručně vysvětlit? Prostě jednoho krásného zimního dne jsem se (spolu s moji nejlepší kamarádkou) rozhodla vydat se do Levných knih. Hned poté, co jsme vešli dovnitř, mé oči spatřili název této mangy ( i když, já osobně si spíš myslím, že to je komiks, ale hádat se o to nebudu :D). Musela jsem si to prostě koupit a aby toho nebyl málo vzala jsem si s sebou ještě 2. díl.
Nejdřív jsem si myslela, že se tím popřípadě nějak prokoušu, kdyby mě to nechytlo, ale popravdě řečenou, jsem do toho byla zažraná až do konce. Hltala jsem text jako polívku, až jsem nakonec došla úplně nakonec i 2. dílu. (Recenzi vám sem o těch dvou prvních dílech dávat asi nebudu, protože ji stejně všichni znají... nebo si to můžou najít někde jinde - jo jsem trochu lína XD)
Chtěla jsem číst dál, a proto jsem si objednala i třetí díl, který ještě bohužel není přeložený do češtiny. Teď už jenom čekám na Sms, abych se pro ni mohla vydat a zase hltat dál jako divá.
Napsala jsem to sem pro ty z vás, kteří by chtěli aspoň trochu vědět, co se děje ve třetím díle této "mangy", protože jsem odhodlaná napsat o tom recenzi :). Samozřejmě neprozradím všechno, ale to nejdůležitější určitě :*.
Moje nejoblíbenější postava: Asi Maxi a Tesák... s tím už nic nenadělám - jsem romantička :D Ale i přesto mám ráda všechny hlavní hrdiny :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Love this song
I wanna be contigo,
and live contigo,
and dance contigo,
para have contigo una noche loca. <3